פדים לניקוי וניקוז רעלים

ביוגרין הינה היבואנית הבלעדית של הפדים הרפואיים מתוצרת KENRICO היפנית. הפדים פותחו אחרי שנים של מחקרים רבים, תוך שימוש בידע מסורתי ורפואי ושמירה על רמת מוצר גבוהה, שזכתה לרישום "תכשיר רפואי" במדינות רבות בעולם ובראשן יפן, תחת תקינת ייצור קפדנית ומחמירה. חלק מרכיבי הפדים רשומים כפטנטים.
כל מרכיבי הפדים הינם ממקורות צמחיים ובעלי אישורים אורגנים.
הפדים פותחו לפני כ-700 שנה על ידי בכירי המשכילים בקיסרות היפנית, תוך חיפוש אחר דרכים לריפוי מהיר  במצבים אקוטיים (פציעות מלחמה, אימונים, מחלות שונות, נגעי עור, זיהומים שונים). פילוסופיה יפנית עתיקה גורסת כי לאדם קונסטיטוציה (נטייה) מולדת המושפעת תדיר מהסביבה הפנימית ומהסביבה החיצונית, וכאשר היא מופרת, איברים בהם ישנה שקיעה של רעלים או חולשה אנרגטית ישפיעו על המרידיאן המייצג אותם.

למה פדים לניקוי רעלים?

הפדים מהווים דרך חדשנית וטבעית ליצור תהליכי איזון בגוף דרך העור, ללא שימוש במערכת העיכול, ללא עומס על הכבד וללא התוויות נגד עם תרופות ו/או תוספי תזונה.

הפדים פועלים ב 3 מישורים: הזנה, ניקוי והנעה.

  • הזנה – החדרה דרך העור של רכיבים חיוניים כדוגמת נוגדי חמצון, מינרלים ורכיבים נוגדי דלקת, כאשר לכל פד רכיבים ייחודיים המותאמים לשמירה על הבריאות וטיפול במצבים גופניים שונים.
  • ניקוי – באמצעות שילובי מינרלים, סיבים צמחיים ויסודות מינרליים, יוצרים תהליך של ספיחה וניקוי. בהנחה על כפות הרגלים או על העור ניתן לנקז מהגוף דרך העור משקעים, רעלים וחומצות.  בהנחה על מפרק כואב או על שריר מודלק ניתן לספוח את חומרי הבצקת ולהפחית את האדמומיות והנפיחות.
  • הנעה – שילוב של קריסטלים מסוג זאוליט (פטנט רשום) וטורמלין, העשירים בקרניים אינפרא אדומות ארוכות, שנמצאו מחקרית כמניעות אנרגיה, מסייעים לתהליכי ריפוי ושיקום. בנוסף, הקרניים האינפרא אדומות  מעלות גלי אלפא במערכת העצבים, וכתוצאה מכך משפרות את מצב הרוח ומסייעות בהתמודדות עם סטרס ולחץ.

פדים לניקוי רעלים דיטוקס – שילוב ייחודי של רכיבים המסייעים בניקוי הגוף מרעלים.

פדים לניקוי רעלים הזהב  – שילוב ייחודי של רכיבים המאזנים את מערכות הגוף.

פדים לניקוי רעלים מנטה – שילוב ייחודי של רכיבים המסייעים להפחתת כאבי רגליים ולאיזון מערכת העיכול.

פדים לניקוי רעלים אשכולית – שילוב ייחודי של רכיבים טבעיים המשתתפים בחילוף החומרים של השומנים

פדים לניקוי רעלים קינמוןשילוב ייחודי של רכיבים המסייעים בחילוף החומרים של פחמימות וחיזוק מערכת החיסון.

פדים לניקוי רעלים טבלת שימושים

לקוחות ממליצים על פדים לניקוי רעלים

הוראות שימוש – הדבקה על כפות הרגליים