שאלות לגבי תהליך רכישה

האם קניה באתר מאובטחת?

בהחלט כן. אנחנו משתמשים בשרותי הסליקה של cardcom, עמוד הרכישה מאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר ופרטי האשראי לא נשמרים במערכת.
אם בכל זאת תעדיפו לבצע רכישה באתר בלי למסור את פרטי מספר כרטיס האשראי שלכם באינטרנט ,תוכלו לעשות זאת בדף ההזמנה כאשר יופיע "אופן התשלום" יש לבחור ב"הזמנה טלפונית" ונציגינו יצור איתך קשר להשלמת הפרטים.

איך ניתן לשלם באתר?

באמצעות בכרטיסי האשראי: ויזה, מסטרקארד, דיינרס וישראכרט. מעל 300 ש"ח ניתן לשלם ב-2 תשלומים ללא ריבית ומעל  2 תשלומים בקרדיט. ישנה אפשרות לשלם באמצעות טלפון.

איך אתם שולחים אלי את המוצרים?

לאחר השלמת תהליך הרכישה והקליטה במערכת ולאחר שאושרה ע"י חברת כרטיסי האשראי, החבילה תישלח לכתובת שרשמת למשלוח באחת משתי האפשרויות הבאות:

  • דואר רשום – עם שליחת החבילה נעביר אלייך במייל את מספר המשלוח כדי שתוכל/י לעקוב דרך אתר דואר ישראל היכן נמצאת החבילה. כאשר היא תתקבל בסניף הקרוב לביתך תקבל/י הודעה על כך מסניף הדואר. דואר רשום מגיע לסניף בד"כ בין 3-5 ימי עסקים. במידה ונתקלת בבעיה נשמח לסייע דרך שירות לקוחות. ההזמנה תשלח תוך יום עבודה מרגע קבלת התשלום ו/או אישור על ידי חברת האשראי.
  • דואר שליחים – אם בחרת בדואר שליחים, החבילה תשלח אלייך עם שליח עד פתח ביתך (לישובים הרשומים כאן) או לסניף הדואר הקרוב לביתך במידה ושם הישוב אינו מופיע ברשימה, הודעה על הגעת החבילה במקרה זה תשלח מסניף הדואר. זמן האספקה לישובים הרשומים ברשימה הינו שני ימי עסקים ולשאר הישובים עד 4 ימי עסקים.
  • איסוף עצמי – ניתן לאסוף את המוצרים ממשרדי החברה ברשפון או באליכין בתאום טלפוני מראש 072-2503833.

תוך כמה זמן אני צפוי/ה לקבל את המוצר שהזמנתי?

המוצרים נשלחים תוך יום עבודה מזמן קבלת התשלום או אישור חברת האשראי עבור ההזמנה במערכת. זמני קבלת המשלוח על פי על פי תקנון דואר ישראל. ביישובים בהם פועל דואר נע, תתקבלנה החבילות בסניף הדואר המקומי או במזכירות היישוב.
הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכוב באספקת המוצרים מאירועים שאינם בשליטת כגון: עיכוב של רשות דואר ישראל, שביתות, אסון טבע, מלחמה, תקלות במערכת המחשוב והטלפון.

כמה יעלה לי המשלוח?

תלוי באיזה סוג משלוח תבחר/י.

  • דואר רשום עד 2 ק"ג בלבד : 20  ש"ח
  • דואר שליחים (של רשות הדואר): 49 ש"ח
  • בקניה מעל 600 ש"ח עלות המשלוח בדואר שליחים – 25 ש"ח.
  • בקניה מעל 1000 ש"ח לא יגבה דמי משלוח.

סכום דמי המשלוח ע"פ בחירתך יופיע בתום תהליך ההזמנה וייגבה בעת ביצוע התשלום עבורה. אם בחרת ב"איסוף עצמי", לא ייגבה סכום נוסף על משלוח.

האם ניתן לבטל, להחזיר או להחליף מוצר?

כן. בהתאם לחוקי מדינת ישראל  ניתן להחליף או להחזיר מוצר תוך 14 יום, מיום קבלת המוצר. התנאי לכך הוא שהמוצר יוחזר אלינו ללא פגם באריזתו המקורית ובצרוף קבלה או אסמכתא אחרת שהתקבלה מ"ביוגרין מוצרים טבעיים בע"מ".
ההחזר יינתן אך ורק על מוצרים שנרכשו ישירות מהאתר או ממשרדי החברה.

איך אקבל זיכוי על מוצר שהחזרתי?

ביוגרין תזכה תוך 14 ימי עסקים, מיום קבלת המוצר אצלנו בשלמותו והצגת תעודת מקור בגין רכישה. הזיכוי יהיה בהתאם לתנאים בה חויבה העסקה(תשלום בכרטיס אשראי יזוכה באמצעות כרטיס האשראי איתו בוצעה העסקה, תשלום במזומן יוחזר במזומן או בהעברה בנקאית. סכום הזיכוי הוא עבור המוצרים בלבד ואינו כולל זיכוי על דמי משלוח.

לאן אני מחזיר/ה את המוצר?

לרשפון או לאליכן לאחר תאום טלפוני.

האם המחירים באתר כוללים מע"מ?

כן, כל המחירים כוללים מע"מ .

שאלות לגבי המוצרים

האם פד רעלים תמיד יוצא חום/שחור אחרי שימוש?

לא. הפד לא תמיד מחליף צבע ויכול להישאר לבן (לבן וקשה, כל עוד הפד קשה ולא רך הפד עובד) אחרי השימוש.

האם מוצרי ביוגרין מאושרים ע"י משרד הבריאות?

כל מוצרי חברת "ביוגרין" מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי. על פי הנחיות משרד הבריאות וחוקי מדינת ישראל, אסור לרשום על תוסף תזונה כי המוצר מאושר על ידם, וזאת מטעמים שונים. כל האישורים נמצאים בשקיפות מלאה בחברת "ביוגרין".

האם מוצרי ביוגרין כשרים?

כל מוצרי ביוגרין בעלי תעודות הכשר פרווה מאחר ואינם מכילים רכיבים מהחי.

האם למוצרי ביוגרין יש אישור אורגני?

כל מוצרי ביוגרין בעלי אישור אורגני בפיקוח "סקאל ישראל"  תחת האיגוד הבינ"ל  IQC

באיזה חנויות ניתן לרכוש מוצרי ביוגרין?

רשימת חנויות בהן ניתן לרכוש מוצרי ביוגרין.

למה פדים לניקוי רעלים?

הפדים מהווים דרך חדשנית וטבעית ליצור תהליכי איזון וניקוי הגוף דרך העור, ללא שימוש במערכת העיכול, ללא עומס על הכבד וללא התוויות נגד עם תרופות ו/או תוספי תזונה.

האם יש תופעות לוואי שליליות לשימוש בפדים לניקוי רעלים ?

לא. פדים לניקוי רעלים סופחים את הרעלים השוקעים אל כף הרגל דרך העור ולכן אין להם תופעות לוואי.

האם ניתן לשלב שמן אורגנו עם תרופות מרשם?

כיום לא ידועה התוויה נגד שילוב של שמן אורגנו עם תרופות מרשם. על פי Natural Medicines Comprehensive Database (www.naturaldatabase.com) מוכר כבטוח לשימוש (GRAS) בארצות הברית. על פי מאגר הנתונים באתר לא ידועה התנגשות עם תרופות.

כן האם יש צורך למהול את שמן אורגנו אורגאני לפני בליעה או מריחה?

יש למהול שמן אורגאני של ביוגרין בשמן זית.

האם מיץ נוני מאווי מתאים לשימוש בנשים הרות ומיניקות?

כן. פרי הנוני הוא פרי מאכל כמו כל פרי אחר. מיץ  נוני מאווי מכיל ויטמינים ומינרלים החיוניים לנשים בזמן ההיריון וההנקה. מיץ נוני מאווי אינו מהווה תחליף להשלמות תזונתיות ייעודיות הנרשמות על ידי הרופא.

האם ניתן לשלב ציטרו פאואר (Citro Power) עם תרופות מרשם?

יש להימנע מנטילה של ציטרו פאואר (Citro Power) ביחד עם תרופות באותה הנטילה.
ניתן לבלוע ציטרו פאואר (Citro Power) בהפרש של 3 שעות מזמן נטילת התרופה.
לאנשים הנוטלים תרופות מרשם באופן קבוע מומלץ להיוועץ עם רופא, רוקח ו/או מטפל מוסמך.
בשימוש חיצוני בלבד בציטרו פאואר (Citro Power) – אין צורך להרחיק מזמן נטילת התרופות.